Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ostrava, Orlová, Karviná, Havířov, Bohumín a okolní obce. Práce všeho druhu - Hodinový manžel

 
 

práce všeho druhu - Hodinový manžel

Vítejte u Hodinového manžela! Jsem stále na příjmu.

Jsem připraven pomoci ve Vaši domácnosti. Sestavím nábytek, položím plovoucí podlahu, lino, dlažbu, koberec. Pověsím co se pověsit dá, zapojím co se zapojit dá. Zatmelím, vymaluju, vytapetuju, omítnu, nalepím obklady, postavím sadrokartonové příčky, snížím stropy, obložím dřevem či jiným materiálem. Vyčístím koberce, sedačky, suchou cestou. Instalatérské a údržbářské práce. Pomůžu s přípravou různých společenských akcí ( rodinné oslavy, garden party apod.). Naučím Vás základům práce na PC společně s Wordem, Excelem apod. ( certifikát ). Naučím vás pracovat s animačními programy atd. Pomůžu s vaší zahradou. Opravím vaše kola či koloběžky. Zorganizuju oslavy dne dětí, soutěže pro děti, prostě zábavný den pro děti. Je toho hodně v čem dokážu pomoct a rád pomůžu. Vždy se domluvíme. Pracuju spolehlivě, pečlivě, rychle a snad i levně. Vyzkoušejte. Více se dozvíte na http://prace-hodinovymanzel.kvalitne.cz . Váš nový manžel Jiří Gabzdyl.

  • kontakt: 737353620, dále viz. kontakt a ceník služeb

Stránky tvořím průběžně. Ceny berte orientačně. Dávám přednost domluvě. Nosím si své přezůvky. Pracuji čistě a vždy po sobě uklidím. Činnost provádím na ŽL. Vše se zárukou dle platných předpisů.

Pozor!!! Akce do konce 31.1.2011. Hodina práce pouze za 190,- Kč i s dopravou.

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one